CCS

Dystanse do Lexusa

LOKALIZACJA


Opis


Samochody sprzedawane pod marką Lexus kojarzą się przede wszystkim z dużym komfortem jazdy i luksusowym wyposażeniem. Nie jest to producent masowy, lecz nie można mu odmówić popularności, szczególnie wśród wymagających kierowców. Co naturalne, w takich pojazdach doskonałe efekty daje profesjonalny tuning, „podkręcający” estetykę i funkcjonalność.

W sklepie polskiego producenta durarace.com można zamówić między innymi dystanse do samochodów Lexus – zarówno przelotowe, przykręcane, jak i szpilkowe. Są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, cechują się trwałością, a przy tym konkurencyjną ceną.

Wybierając odpowiednie dystanse, należy zwrócić uwagę na rozstaw śrub, średnicę centrowania oraz grubość. To te parametry decydują o odpowiednim dopasowaniu do posiadanego i używanego samochodu. Dzięki inwestycji w dystanse luksusowy samochód nabiera jeszcze większego dynamizmu pod względem wizualnym. Jest wygodniejszy w prowadzeniu, a przy tym wygląda bardziej sportowo. To ciekawa propozycja dla wymagających właścicieli aut.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

Sapart

Radzymin

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa