Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o. • Badania rentgenowskie śląsk

Badania rtg są stosowane w diagnostyce bardzo wielu chorób, począwszy od najróżniejszych urazów, poprzez wady postawy i choroby serca, a na schorzeniach układu moczowego kończąc. Od momentu wynalezienia pierwszego aparatu cały czas ulegał on przeobrażeniom i stawał się też coraz bezpieczniejszy. Obecne aparaty są o wiele dokładniejsze, a wykonana na nich diagnostyka pełniejsza, dlatego poszukując pracowni do wykonania takiego badania, warto wybierać te z nowoczesną aparaturą.

Jedną z takich pracowni na Śląsku wykonującą badania rentgenowskie na nowoczesnym sprzęcie można znaleźć na przykład w Rudzie Śląskiej. Sam sprzęt jednak to nie wszystko, gdyż ważny jest także doświadczony personel wykonujący badania i opisujący zdjęcia. Ten we wspomnianej placówce jest doświadczony i chętny do ciężkiej pracy, aby pacjent już po upływie 24 godzin mógł otrzymać wynik wraz z opisem. Jest to miejsce, w którym można zrobić prześwietlenie na NFZ, co można sprawdzić na stronie xmed-rtg.pl, gdyż pracownia ma podpisany kontrakt z Funduszem, ale wykonuje także badania pacjentom bez skierowań.

KDME Maciej Zaremba

Bestwina