Indywidualna Praktyka Lekarska Flinik-Jankowska Magda Maria MFJ

Indywidualna Praktyka Lekarska Flinik-Jankowska Magda Maria MFJ | Bydgoszcz psychiatra

Kiedy warto zgłosić się do psychiatry? Odpowiedź jest prosta – zawsze wtedy, gdy dana osoba czuje, że z jej psychiką dzieje się coś niepokojącego. Do najczęściej występujących chorób, będących powodem wizyty w gabinecie, zalicza się depresję, niezależnie od stopnia jej nasilenia. Do poddania się badaniom w kierunku wykrycia tej choroby, powinny skłonić następujące objawy:

• przewlekłe stany somatyczne,
  • bezsenność,
  • problemy z koncentracją,
  • złe samopoczucie,
  • brak motywacji do wykonywania nawet najprostszych czynności,
  • myśli samobójcze

Niejednokrotnie zdarza się, że depresja, poza uczęszczaniem na terapię, wspomagana jest także leczeniem farmakologicznym. Należy jednak podkreślić, że psychiatra w Bydgoszczy, lub innych miejscowościach, okaże się pomocny również w przypadku walk z nałogami (alkoholizm, narkomania, zakupoholizm, uzależnienie od hazardu), fobiami oraz różnego rodzaju natręctwami. Kontakt do niego znajduje się na stronie psychiatrabyd.pl.

Pantofle Longina Dorobek

Bydgoszcz