Psychotechnika24.pl

Badania dla kierowców Warszawa

Kierowcy TIR-ów, autobusów, taksówek oraz pojazdów uprzywilejowanych, czyli np. karetek, radiowozów i wozów strażackich, muszą przechodzić badania psychologiczne i lekarskie, które - jeśli kierowca nie ukończył 60. roku życia - należy powtarzać co 5 lat. Starsi kierowcy mają obowiązek wykonywać takie specjalistyczne badania co 2,5 roku.

Psychologiczne badania kierowców w Warszawie obejmują:

• wywiad bezpośredni i obserwację badanej osoby,
  • badania narzędziami diagnostycznymi,
  • opis pacjenta pod względem sprawności intelektualnej, procesów poznawczych, sprawności psychomotorycznej, a także osobowości z uwzględnieniem funkcjonowania w trudnych sytuacjach i dojrzałości społecznej.

Psychotesty można wykonać np. w warszawskiej pracowni psychologicznej Psychotechnika24.pl. Pracujący tam psychologowie po przeprowadzeniu swoich badań podpowiadają pacjentom zainteresowanym badaniami lekarskimi, gdzie w stolicy najlepiej je wykonać.

Badania lekarskie są przeprowadzane przez uprawnionego medyka, a ich celem jest ustalenie, czy pacjent nie choruje na coś, co umożliwiłoby mu wykonywanie zawodu kierowcy.

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

BUSINESSROOM Sp. z o. o.

Glassandmore.pl