Przyjemność Jedzenia

Przyjemność Jedzenia | Dietetyk hashimoto

Przy niektórych chorobach bardzo ważna jest nie tylko suplementacja czy opieka specjalisty, ale również prawidłowe odżywianie. Takim schorzeniem jest np. Hashimoto. Dietetyk z poradni dietetycznej Przyjemność Jedzenia może pomóc zatroszczyć się o prawidłowo zbilansowaną dietę, która przyczyni się do polepszenia, a przynajmniej uregulowania wyników badań, a także poprawy samopoczucia.

Hashimoto to przewlekłe autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Ta nieprzyjemna choroba może prowadzić do jej niedoczynności. W grupie ryzyka są głównie kobiety. Specjalista dietetyk może kompleksowo zająć się przygotowaniem planu żywieniowego dla osoby chorej. W tym przypadku ważne jest prawidłowe ustalenie kaloryczności diety, a także  wykluczenie tych składników, które mogą prowadzić do wytwarzania przeciwciał i pobudzać układ immunologiczny.

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Bella Donna

BUSINESSROOM Sp. z o. o.